Středoškolský atletický pohár - SAP

Začátkem školního roku byly zahájeny školní sportovní soutěže. Jedné z nich – Středoškolský atletický pohár, se účastnili i žáci naší školy. Okresní kolo v atletice se konalo v Holešově 16.9.2022 a krajské kolo pak v Uherském Hradišti 29.9.2022. Soutěže probíhaly v běžeckých disciplínách (chlapci 60m, 400m, 1500m, 4x200m; dívky 60m, 200m, 800m, 4x200m) a v technických disciplínách (skok daleký, skok vysoký, vrh koulí). Sportovci svými výkony sbírali body pro svá družstva.

V Holešově i v Uherském Hradišti bylo vidět dobrou mládežnickou atletiku, výborné individuální výkony a maximální úsilí v zápalu soutěže.

Holešovská policejní škola se v okresním kole v Holešově umístila na 2. místě, a to jak družstvo dívek, tak i družstvo chlapců. Postoupili do krajského kola atletického poháru. V Uherském Hradišti pak dívky obsadily 3. místo a chlapci skončili na 6. místě.