Menu

Projektový den 

Dne 15. prosince se uskutečnil projektový den na střední odborné škole. První ročník prošel peer programem z oblasti návykových látek. Peer program lektorovali jejich spolužáci, kteří jsou v těchto aktivitách vyškoleni. U druhého ročníku se peer program bude konat 17. prosince.

Žáci třetího ročníku si vyslechli odborné přednášky kolegů z Národní protidrogové centrály a z Národní centrály proti organizovanému zločinu. Kolegové z těchto vysoce specializovaných útvarů velmi erudovaně hovořili o své práci a svým výkladem zaujali všechny studenty.

Žákům čtvrtého ročníku se věnovali policisté z Útvaru zvláštních činností, ze Služby cizinecké policie a z Ochranné služby. V odpoledních hodinách pak žáci využili možnosti osobních pohovorů s personalisty z KŘ Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje. Pozvání do Holešova přijali také kolegové z KŘ hlavního města Praha.

Zpestřením projektového dne byla určitě i dynamická ukázka z činnosti policistů z Ochranné služby, která se setkala u žáků s velkým ohlasem.

Kolegům a kolegyním, kteří se věnovali našim žákům, děkujeme a všem přejeme hezké prožití nadcházejících svátků vánočních.