Menu

Očkování proti nemoci COVID-19 

Začátkem března 2021 nabídla Kroměřížská nemocnice a.s. pro zjednodušení a zrychlení procesu očkování proti nemoci COVID-19 ve školských zařízeních očkování mobilním týmem přímo ve škole.  Této nabídky vedení Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Holešově využilo a pro své zaměstnance umožnilo očkování ve dvou termínech. První termín byl stanoven na 22. března a druhá dávka na termín 12. dubna.

Vedení školy udělalo významný krok při ochraně zdraví svých zaměstnanců. Kromě pravidelného testování antigenními testy, jsou nyní pracovníci školy chráněni proti nemoci COVID-19 i vakcínou.

Před zaměstnanci školy stojí nyní zásadní úkoly. Do školy se pomalu vrací žáci (byť zatím jen na konzultace), na začátek května jsou plánovány přijímací zkoušky. Letošní rok do školy přijede rekordní počet uchazečů o střední vzdělávání. V první polovině června jsou pak plánovány maturitní zkoušky.

Doufejme, že letošní školní rok zdárně ukončíme a budeme věřit, že ten příští školní rok již proběhne standartním způsobem, tzn. i se žáky ve škole.