Menu

Volejbalové soutěže 

Ve dnech 11.10 a 12.10. 2022 proběhla okresní kola ve volejbale žáků středních škol. Hrálo se v hale holešovského gymnázia.

První termín bojovaly o postup do krajského kola dívky. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev. Po zahájení turnaje a rozdělení do dvou základních skupin se našemu týmu podařilo postoupit z prvního místa do semifinále a následně do finále. V něm se utkaly naše dívky s děvčaty z kroměřížského gymnázia. Přes veškerou snahu a taktické změny se nepodařilo soupeřky přehrát a tím pádem naše závodnice nepostoupily do vytouženého krajského kola a skončily na druhém místě.

Následující den se uskutečnil turnaj chlapců. Družstev se sešlo pouze čtyři, ale o to kvalitnější a pohlednější byly jednotlivé zápasy. V tomto turnaji jasně zvítězili naši volejbalisti, kdy předváděli pestrou a přesnou hru na síti i v poli. Dokonale natrénovali hru s tzv. vbíhajícím nahrávačem. Tímto vítězstvím si zajistili postup do krajského kola.

Vítězům i poraženým gratulujeme a našim žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Dívky: Janková Radka(3.C), Kloudová Markéta(3.C), Dudková Zuzana(3.C), Krejčiříková Tereza, Vítková Valentina(1.B), Kuběnová Daniela(2.D) a Gieslová Michaela(3.A). Hoši: Genserek F., Suchý J., Lebeda D. (3.A), Mužík M,. Kubánek F.(2.A), Plšek M., Tvarůžrk M.(4.B), Pjatygin T.(2.C)

Mgr. Antonín Nášel, Jaroslav Červinka